Home

Képzelet Hasonló Absay stolar auktion csattanás szervez úr

Klaravik Auktioner | Stapelbara stolar 33st

STOLAR, 1 par, Louis XVI-stil, s | Auktion www.olsensauktioner.se

STOLAR, 1 par, senbarock, 1700-t | Auktion www.olsensauktioner.se

Bord stolar teak - Stockholms Auktionsverk

6 stolar Gemla 1950 - 60 tal
6 stolar Gemla 1950 - 60 tal

Antik & Auktion nr 11 2017 (Digital) - DiscountMags.com

STOLAR, 6 st, 1800-tal | Auktion www.olsensauktioner.se

Thonet stolar - Stockholms Auktionsverk

Hans J. Wegner | Stolar, åtta stycken. Modell CH23 (1950) | MutualArt

STOLAR, 4+2 st Ax-modell sengustavianska omkring 1800. - Bukowskis

STOLAR, 6 st, Svenska modellen | Auktion www.kanonauktioner.se

4 st stolar av märket (31033) via auktion | Budi.se

Lot-Art | Stolar, 6 st, sengustaviansk stil, s.k Svenska modellen,  1900-talets andra hälft.

BØRGE MOGENSEN, stolar, 7 st, "J39", Danmark, 1900-talets andra hälft. -  Bukowskis | Stolar, Auktion, Danmark

Bilder för 1245056. STOLAR, 4 st, "Öresund", Børge Mogensen, Karl Andersson  & Söner, Bra Bohag, Sverige, 1900-tal. i 2023 | Stolar, Sverige, Inredning

4 st stolar av märket (31029) via auktion | Budi.se

matbord stolar, 8 st. by G-Plan on artnet

Stolar teak Fastrup - Stockholms Auktionsverk

STOLAR, 5 st, "Fresta", gustaviansk stil, IKEA:s 1700-tals-serie 1990-tal.  - Bukowskis